We kijken er naar uit om met u in gesprek te gaan

Wilt u weten of uw praktijk in aanmerking komt voor Evidensia? Of bent u geïnteresseerd in wat Evidensia u te bieden heeft? Wat kunnen voor u de mogelijke vervolgstappen zijn?

Ons team staat klaar om een persoonlijk, vrijblijvend gesprek met u in te plannen.
Bel of mail gerust naar onderstaande contactgegevens of vul het contactformulier in.

 

 

Henny Bax Evidensia

Henny Bax

h.bax@dierenzorggroep.nl
06 53 35 17 02

 

Gerard Raamsteeboers Evidensia

Gerard Raamsteeboers

graamsteeboers@vetsenpets.nl
06 33 32 21 70

 

 

Marc Maas Evidensia

Marc Maas

marc.maas@evidensia.nl
06 53 25 50 12

 

Michiel van Silfhout Evidensia

Michiel van Silfhout

michiel.van.silfhout@evidensia.nl
06 11 21 69 34

Harm-Jan Kreun Evidensia

Harm-Jan Kreun

harmjan.kreun@evidensia.nl
06 54 23 27 49

Joop van As Evidensia

Joop van As

joop.van.as@evidensia.nl
06 11 70 67 23

Lotte Maas

Lotte Maas

lotte.maas@evidensia.nl
06 15 27 09 94

Sven Peterse

Sven Peterse

sven.peterse@evidensia.nl
06 23 09 09 76